Turizm / Kültür Taşımacılığı

 

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden bireysel araç taleplerinizi de düşündük. Şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve hertürlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunmak bizim için zevktir.

BU HİZMETİ VERİRKEN;

Tüm Araç sürücülerimiz,

- Sorumluluk sahibi, Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan, Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari Taşıt kullanma Belgeli, En az 5 yıl ehliyetli, Kılık kıyafetine özen gösteren, Güler yüzlü KİŞİLERDİR…

Tüm Araçlarımız,

- Turizm Taşıma vasıflarına uygun, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan, Konforlu,Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan, Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, koltuklarında Emniyet Kemeri Bulunan, Yüksek Modelli, Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan, Trafik,Kasko,İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış ARAÇLARDIR. Araçlarımız ve sürücülerimiz 55/06/2005 tarihli 25845 sayılı resmi gazetede yayınlanmış Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.