Öğrenci Taşımacılığı

 

Yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın konforlu ve rahat bir yolculuk yapmaları için çalışmaktayız. Bu hayat yolculuklarında yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz, taşıdığımız her çocuğun sorumluluğunun bilincinde olan uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için her zaman onların yanlarında olacağız ve bu yolda teknolojinin sunduğu tüm kolaylıkları kullanıp araçlarımızda çocuklarımızın daha güvenli olmasını sağlayacağız.

BU HİZMETİ VERİRKEN;

Tüm Araç sürücülerimiz,

- Sorumluluk sahibi, Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan, Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari Taşıt kullanma Belgeli, En az 5 yıl ehliyetli, Kılık kıyafetine özen gösteren, Güler yüzlü KİŞİLERDİR…

Tüm Araçlarımız,

- Turizm Taşıma vasıflarına uygun, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan, Konforlu,Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan, Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, koltuklarında Emniyet Kemeri Bulunan, Yüksek Modelli, Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan, Trafik,Kasko,İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış ARAÇLARDIR. Araçlarımız ve sürücülerimiz 55/06/2005 tarihli 25845 sayılı resmi gazetede yayınlanmış Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.